Novinka Tip

VYKOUZLI DĚTSKÝ ÚSMĚV / Benefiční koncert Evy Burešové a jejich hostů

5 hodnocení
  • 1 z 3

10.5.2019
Benefiční koncert Evy Burešové a jejich hostů

Záznam celé obrazovky 11.4.2019 93045.bmp


280 Kč
Kategorie: Vstupenky a poukazy
 

Nadační fond Ztracené děti poprvé pořádá 1. velký Benefiční koncert pro svou podporu, a to s názvem „Vykouzli dětský úsměv“ s hlavní tváří Evou Burešovou a jejími hosty za generální podpory společnosti I.B.S.A. – czech, s.r.o. a společností Alkom Security s.r.o.

 

Hlavní myšlenkou, kromě podpory Nadačního fondu a její práce, je upozornit na problematiky ztrácejících se dětí a dostat do podvědomí možnost se i aktivně podílet pří této dobročinné spolupráci.

Každý rok se v ČR ztratí okolo 5 tisíc dětí. Především jde o útěky z domova nebo únos jednoho z rodičů při komplikovaných rozvodech. Některé děti se ale ztratí beze stopy a rodiny po nich nepřestávají pátrat.

Nadační fond Ztracené děti vznikl před 11 lety a díky svým odborníkům pomáhá s prevencí útěků dětí, ale i s konkrétní psychologickou pomocí rodinám i dětem a s pátráním po pohřešovaných dětech.

Kromě tradičního pochodu pro pohřešované děti na mezinárodní Pomněnkový den, letos poprvé upozorní na ztracené děti i benefičním koncertem, který se bude pod názvem „Vykouzli dětský úsměv“, konat 10.5. na zámku Berchtold v Kunicích u Prahy.

Hosty budou herečka a zpěvačka Eva Burešová, David Gránský, Václav Noid Bárta a další.

Hlavní myšlenkou, kromě podpory Nadačního fondu, je upozornit na ztracené děti a na možnost se  aktivně podílet na této dobročinné práci.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.