11.6.23 od 19:00 EKSTASE

3 hodnocení

POUZE 75 VIP MÍST

DISKUZE & VÍNO 


850 Kč
Kategorie: Vstupenky a poukazy
 

Zveme Vás na exkluzivní koncert EKSTASE v neděli 11.6.2023 od 19:00 do prostor zámku Berchtold.
 

EKSTASE
Alžběta Poláčková soprán
Kateřina Englichová harfa
Vilém Veverka hoboj 

Jedním z principů uvažování hobojisty Viléma Veverky je filozofie posouvání faktických možností hudby, stejně tak nalézání nových hudebních spojení. Oba principy zcela naplňuje nejnovější projekt EKSTASE, na kterém se také zcela zásadně podílejí možná dvě největší hvězdy současné české scény, sopranistka Alžběta Poláčková a harfistka Kateřina Englichová.
Koncert EKSTASE, podle stejnojmenné písně Almy Mahler, snese poetizující přívlastek "valentýnská hudební variace" svého druhu. Veverka na rok 2023 ohlásil typ tzv. "Nového koncertu", který se ve své formě přiblíží - jevištně - divadelnímu představení. Unikátní artový záměr si klade za jeden z cílů další "obhajobu" faktické potřeby živého umění jako celku a to nejen ve smyslu nalezení ideálního tvaru, v tomto případě koncertu.
Hvězdně obsazené seskupení nabídne publiku koncertní performanci, která je zcela originální co do obsahu i námětu. Nové ztvárnění hudby Almy Mahler, Gabriela Fauré, Georga Gershwina či Leonarda Bernsteina a celková koncepce je leitmotivem s výraznou rezonancí budoucnosti jevištního umění. 

 
Vystoupí:
KATEŘINA ENGLICHOVÁ
ALŽBĚTA POLÁČKOVÁ
VILÉM VEVERKA
 
Počet míst omezen: 75 os
 
Vstupenka 850 Kč
(v ceně diskuze a víno)
 
Online předprodej na eshopu zámku Berchtold nebo na recepci zámku