Tip

26.3.2023 od 18:30 KONCERT MAMMAS & MAMMAS

1 hodnocení

250 Kč
Kategorie: Vstupenky a poukazy
 

KONCERT PROBĚHNE NA ZÁMKU BERCHTOLD V SÁLECH.

KAPACITA OMEZENA.

 

NĚCO O SOUBORU: Sbor vznikl v roce 2012 a jeho základnou jsou Zaječice, vesnice mezi Prahou a Benešovem. Zpěvačky sboru jsou nejen ze Zaječic, ale také z Pyšel, Pětihost, Zlenic, Mrače, Přestavlk, Křivé vsi, Senohrab, Prahy Kunratic a Ondřejova.

 V minulosti sbor vedli různí dirigenti, až se tělesa v roce 2017 ujala Amálka Třebická, sama zpěvačka a skladatelka, a zároveň autorka všech aranží, které Mammas&Mammas nyní zpívá. V repertoáru jsou zařazeny skladby Hany Hegerové, Marty Kubišové, Evy Pilarové, Zuzany Navarové, Jany Kirschner, Lenky Dusilové, Radůzy, Barbory Polákové nebo Anety Langerové. 

 Ačkoli jsou všechny zpěvačky samy o sobě nabité energií, která musí ven, vytáhne z nás Amálka i to, o čem jsme nevěděly, že jsme schopny interpretovat. Kromě komplikovaných harmonií musíme zvládat i aranže obsahujíci body percussion či netradiční rytmické nástroje. 

Naše koncerty jsou specifické tím, že nikdy nedostanete tištěný program. Ladíme se na náladu publika a teprve podle toho Amálka vybírá písně, které zazpíváme. Žádná ze zpěvaček Mammas&Mammas předem netuší, která píseň zrovna přijde, a tak musíme být stále ve střehu. Svými aranžemi a koncerty bojujeme proti poruchám paměti, bystříme smysly nejen sobě, ale i Vám.Více zde: https://mammas-mammas.webnode.cz/