Novinka Tip

27.4.24 od 18:00 SUSHI BANQUET "all you can eat" pro 1 os

15 hodnocení

Zveme Vás na jedinečný sushi večer se sushi masterem Markem Janebou

 

SOBOTA 27.4.2024 OD 18:00


1 400 Kč
Kategorie: Vstupenky a poukazy
 

Vážení hosté,

 

rádi bychom vás srdečně pozvali na jedinečnou gastroakci, která se bude konat na zámku Berchtold v zámeckých sálech. Tentokrát jsme pro vás připravili speciální večer plný exotických chutí a lahodných pokrmů. Přijďte ochutnat tradiční japonskou kuchyni a nechte se unést vůní a chutí skvělého sushi, které bude přímo před vámi připravovat sushi master Marek Janeba z Profisushi, který používá speciální dovážené suroviny. Tedy můžeme říct, že máte jedinečnou příležitost ochutnat opravdové japonské sushi. 

 

Za japonskou kuchyní už nemusí cestovat, příjede za Vámi na zámek Berchtold v sobotu SOBOTA 27.4.2024 od 18:00 v zámeckých sálech. 

 

A jak bude večer probíhat? 

 

Formou rautu a stylem  SNĚZ, VŠE CO MŮŽEŠ / ALL YOU CAN EAT  

 

 

NABÍDKA SUSHI 

MAKI (losos, tuňák, krevety, nakládaná ředkev, okurka)

NIGIRI (losos, tuňák, krevety, okouník mořský)

SASHIMI (losos, tuňák, okoukník mořský)

KALIFORNSKÉ ROLKY se sezamem nebo s kaviárem z létajících ryb

ROLKY obalené lososem

 

V ceně nejsou zahrnuté nápoje. 

 

 

Sushi master MAREK JANEBA: 

Marek Janeba se specializuje na japonskou kuchyni, které se věnuje od roku 1997. Vyučil se v hotelu Panorama a poté pracoval jako kuchař v hotelu Jalta na Václavském náměstí, v hotelu Mandarin Oriental Prague jako zástupce šéfkuchaře a naposledy v japonské restauraci Samurai jako šéfkuchař. Pracovní zkušenosti nasbíral v Amsterdamu v hotelu Okura, kde jsem se naučil nejenom připravovat sushi pod vedením japonských mistrů, ale i připravovat jídla přímo před hosty na tzv. teppanyaki stolech. V roce 2001 jsem byl na stáži v Japonsku v hotelu Hyatt Regency Fukuoka, kde se učil základům japonské kuchyně. Vystupoval v televizním pořadu Kluci v akci v dílu “rýžová” (premiéra 6.2.2006).

 

Těšíme se, že s námi prožijete tento jedinečný večer