Akce

18.9.2021 IL BOHEMO

1 hodnocení
ZDENĚK PLECH

PAVEL ŠVINGR

IGOR LOŠKÁR

ZUZANA BENEŠOVÁ

VSTUPENKY POUZE NA MÍSTĚ 


360 Kč
Kategorie: Vstupenky a poukazy
Položka byla vyprodána...
 

ZÁMEK BERCHTOLD

OD 20:00


**IL BOHEMO PODRUHÉ NA ZÁMKU BERCHTOLD**
Il Bohemo tvoří špičkoví sólisté Národního divadla v Praze Zdeněk Plech, Pavel Švingr a Igor Loškár. Tyto pěvce doplňuje jazzová diva Barbora Řeháčková.
Ve svém repertoáru balancují mezi světem hudby slavných árií, populární hudby i muzikálových písní.
Ve spojením s atmosférou zámeckého prostředí se jedná o originální a neopakovatelý zážitek!
 
 
**PŘÍBĚH IL BOHEMO**
Il Bohemo vzniklo původně jako uskupení Il Boemo, které v r. 2013 založil sólista opery ND Praha Zdeněk Plech s přáteli Bohušem Matušem a Martinem Křižkou. Skupina vystoupila během své krátké existence na několika prestižních akcích, velká sólová vytíženost jejich členů však neumožnila její další rozvoj.
Zdeněk Plech se však své myšlenky nevzdal. Oslovil dva špičkové sólisty ND Praha Pavla Švingra a Igora Loškára. Jazzová diva Barbora Řeháčková, Barbora Swinx, zpěvačka se širokým multižánrovým přesahem, kterou Zdeněk poznal během natáčení představení Krakatit pro ND Praha, pak dodává ryze mužskému elementu vzrušující oživení. Tak v roce 2018 vzniklo Il Bohemo.
Il Bohemo se zabývá žánrem zvaným Popopera. Myšlenkou je interpretovat publiku známé hity, ovšem klasickou pěveckou školou belcanta. Balancování na hraně mezi světem hudby vážné a populární vnáší do písní kouzlo noblesy a velmi nás baví. Podobnou cestou se vydaly ve světě i skupiny Il Divo či Il Volo, které sklízejí nemalé úspěchy.
Koncert začíná ve 20:00, proto Vás zveme před začátkem na večeři do restaurace Kouzelná zahrada a doporučujeme rezervaci Vašeho stolu.
 
Informace o vstupné:
ONLINE PŘEDPRODEJ 360 Kč / os
eshop zámku Berchtold
= UKONČENÍ 16.9.2021 =
 
NA MÍSTĚ A V DEN KONÁNÍ AKCE 400 Kč / os
vstup u hlavní brány
Vstupenka neslouží jako místenka. Doporučujeme přijít včas.
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.