16.7.2023 OD 19:00 KONCERT 4 TENOŘI

26 hodnocení
  • 1 z 2

4 Tenoři na zámku Berchtold - online předprodej ukonče

neděle 16. července od 19:00
Zámek Berchold, Kunice

 

*VENKONVNÍ KONCERT NA NÁDVOŘÍ ZÁMKU

*VSTUPENKA NESLOUŽÍ JAKO MÍSTENKA

*3 STÁNKY S OBČERSTVENÍM 

*RESTAURACE - POUZE NA REZERVACE VE VNITŘNÍCH PROSTORECH 

* WC - VENKOVNÍ TOI TOI, TOALETY V SUTERÉNU A V 1. PATŘE ZÁMKU

 

 


800 Kč
Kategorie: Vstupenky a poukazy
Položka byla vyprodána...
 

 

Česko-slovenské vokální seskupení čtyř muzikálových solistů založené v říjnu 2017 Janisem Sidovským. Stálými členy jsou držitel ceny Thálie, tenor Marian Vojtko, zpěvák a herec, barytenor Pavel Vítek, dvojnásobný držitel ceny Thálie, barytenor Jan Kříž a operní tenor Michal Bragagnolo.

Seskupení 4 Tenoři patří v současnosti k největším fenoménům české mezi žánrové hudby. Dva držitelé ceny Thálie, pop-muzikálová legenda a sólista Národního divadla v Praze tvoří vokální kvarteto 4 Tenoři. Repertoár tvoří muzikálové a filmové árie autorů Sira Andrew Lloyd Webbera, Leonarda Bernsteina, Karla Svobody nebo Ennia Morriconeho.

Poprvé vystoupili na koncertu Proms Gala v roce 2017, kdy s Českým národním symfonickým orchestrem zazpívali pod vedením dvorního dirigenta Andrei Bocelliho, Maestra Marcella Roty. Následovaly videoklipy Už z hor zní zvon a Mně sílu dáš, které mají milionová zhlédnutí na sociálních sítích, a především koncertní turné po celé České republice. V září 2020 vydali debutové album u vydavatelství Supraphon, které je dodnes na špičce nejprodávanějších domácích nahrávek. Album pokřtila dvacetinásobná zlatá slavice Lucie Bílá, která se 4 Tenory nazpívala duet Krása. 4 Tenory tvoří Marian Vojtko, Pavel Vítek, Jan Kříž a Michal Bragagnolo. Doprovází Unique Quartet.
 

Zakoupením vstupenky podpoříte vážně nemocné děti NADAČNÍ FOND ŠŤASTNÁ HVĚZDA www.stastna-hvezda.cz

 

 

POŘADATEL

HUDEBNÍ A DIVADELNÍ AGENTURA MONIKA TRÁVNÍČKOVÁ +420776698834, monikafialkova@seznam.cz

www.zamekberchtold.cz