Wellness - masáže

3 hodnocení

od 50 Kč
Kategorie: Vstupenky a poukazy

Zvolte variantu

 • Sportovní masáž 60 min
  1 150 Kč
 • Indická masáž hlavy 30 min
  700 Kč
 • Klasická masáž 30 min
  650 Kč
 • POŠTOVNÉ (Obyčejné psaní)
  50 Kč
 • Klasická masáž 60 min
  1 050 Kč
 • Klasická masáž 90 min
  1 350 Kč
 • Lymfodrenáž 60 min
  1 150 Kč
 • Lymfodrenáž 90 min
  1 550 Kč
 • LOMI LOMI Havajská olejová masáž 60 min
  1 150 Kč
 • LOMI LOMI Havajská olejová masáž 90 mim
  1 590 Kč
 • Vířivá vana pro 2 30 min
  350 Kč
 

Zámecké privátní wellness nabízí masérské služby a fyzioterapii

Klasická masáž
30 min ..... 650 Kč
60 min …… 1 050 Kč
90 min …… 1 350 Kč

KLASICKÁ MASÁŽ patří mezi základní manuální relaxační techniky, má okamžitý účinek na fyzický i psychický stav masírované osoby. Za využití tření, hnětení a tepání svalů dochází k povzbuzení krevního a lymfatického oběhu, snížení napětí ve svalech, zvýšení přísunu živin ke svalům a ostatním tkáním a odvodu metabolitů. Dojde k urychlení regenerace tkání, uvolnění napětí asnížení svalové únavy. Klasická masáž je vhodná pro každého, kdo trpí častými svalovými bolestmi, ať už se jedná o zádakrční páteř, končetiny nebo bolesti hlavy. Týká se to všech, kdo mají sedavé či jednostranně zaměřené zaměstnání, sportují nebo jsou prostě jen ve stresu. Je určená všem, kteří se potřebují zbavit napětí a chtějí si odpočinout.

 

 

Lymfodrenáž
60 min …… 1 150 Kč
90 min …… 1 550 Kč

LYMFATICKÁ MASÁŽ je velmi jemná manuální technika, která zvyšuje resorpci tělní tekutiny – lymfy (mízy), je prováděna školeným terapeutem. Používá speciální drenážní hmaty k uvolnění lymfatických cév a uzlin a k zlepšení průtoku lymfy v cévách. Zlepšuje prokrvení a elasticitu svalů, kůže a podkoží, zpomaluje projevy stárnutí kůže. Pravidelné ošetření 1 x týdně pomáhá v boji s mírnými otoky (i s lymfedémy), proti celulitidě. Je účinná i jako vysoce účinná relaxační masáž. Je nebolestivá, velmi příjemná. Je velmi důležité navýšit pitný režim, doplnit tekutiny již během masáže a po masáži, to napomáhá k lepšímu čištění těla. 

LOMI LOMI havajská olejová masáž
60 min …… 1 150 Kč
90 min …… 1 590 Kč

LOMI LOMI MASÁŽ je založena na rytmických pohybech, které vycházejí z posvátného havajského tance hula. Pomocí pohybu rukou, gest, symbolů a vnitřního vyzařování uměli Havajci předávat pověsti a legendy, vyjadřovat vztah k druhému člověku, tzv. laskavé ruce. Dlouhé, jemné tahy se střídají plynule se silnějšími tlaky v pravidelném rytmu. Tyto pohyby připomínají nejen tanec hula ale i ladné pohyby vln oceánu. Masáž je prováděna nejen prsty a dlaněmi, ale i předloktími a lokty. Dochází k hluboké relaxaci a regeneraci tkání, k propojení fyzické, emoční i psychické úrovně. Masáž je příjemná a velmi účinná harmonizační masáž, uvolňuje svalové spasmy a odlehčuje bolesti, zbavuje stresu. 

Indická masáž hlavy – antimigrenózní
30 min …… 700 Kč

INDICKÁ MASÁŽ HLAVY vhodná proti migrénám, navozující hluboké uvolnění. Indická masáž hlavy je více než tisíc let stará ayurvédská technika, která pomocí speciálních hmatů jemně ošetřuje a uvolňuje oblast ramen a horní části paží, šíje, hlavy a obličeje. Působí zde na uvolnění zvýšeného svalového napětí a spoušťových bodů, které způsobují bolesti v oblasti šíje, hlavy nebo očí. Povzbuzuje krevní a lymfatický oběh, zlepšuje látkovou výměnu ve tkáních a blahodárně působí na pokožku hlavy. Uvolňuje nejen fyzické, ale i psychické napětí, a tak má vliv na zmírnění úzkosti nebo depresí. Při pravidelném provádění tak poskytuje příjemné a účinné uvolnění od každodenního stresu, odstraňuje nespavost, pomáhá od bolestí hlavy a zlepšuje koncentraci.

Sportovní masáž
60 min …… 1 150 Kč

SPORTOVNÍ MASÁŽ může být součástí přípravy sportovců, kteří chtějí před sportovním výkonem zahřát a nabudit svalstvo. Nebo častěji po sportovním výkonu rozmasírováním předcházet poškození organismu. Při sportovním výkonu se hromadí ve svalech kyselina mléčná, způsobující bolestivost svalu a zatuhnutí. Sportovní masáž uvolňuje bolest, odbourává odpadní látky z těla. Urychluje regeneraci svalů, celkově napomáhá organismu k tělesné i duševní pohodě a připravuje na další sportovní činnost.

Vířivá vana
pro 2
30 min …… 350 Kč
60 min …… 700 Kč

Infrasauna
pro 2
30 min …… 350 Kč
60 min …… 700 Kč

UPŘESNĚNÍ

Při délce služby např. 60 min počítejte s přibližně 55 min. čistého času s masérem.
Platný ceník od 1.4.2022 do 30.4.2023 
Masáž nelze provádět po požití drog, alkoholu a po očkování  
Neprovádíme párové masáže.

REZERVACE
na hotelové recepci

doporučujeme rezervovat minimálně týden předem

+420 770 169 980
+420 777 933 082 (masérka – pouze sms)
hotel@zamekberchtold.czFyzioterapie

Individuální terapie na základě diagnostiky poruch
Komplexní řešení obtíží
Možnost péče o široké spektrum pacientů

VYBAVENÍ

infrasauna
vířivá vana
gymnastický míč
elastické lano (MUDr. Richard Smíšek)

REZERVACE

úterý, čtvrtek, neděle
dle objednání

775 282 404

CENÍK

1. HODINA 650 Kč
KAŽDÁ DALŠÍ 750 Kč

FYZIOTERAPEUT

Bc. Kateřina Valešová

Absolventka 1. Lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Praze v oboru Fyzioterapie. Dlouholetá praxe v oboru na ambulantní i lůžkové rehabilitaci v Centru léčby pohybového aparátu Praha – Vysočany. Absolventka kurzu metody MUDr. Richarda Smíška. 

Absolvované kurzy

Terapie gastroezofageálního refluxu jícnu a dalších poruch jícnu
Funkční dynamické stabilizace v kontextu vývojové kineziologie
Diagnostika a terapie fukčních poruch 
Rázová vlna Storz medical Masterpuls 2000
Terapeutické využití kinesiotapu
Funkční diagnostika a terapie v oblasti C a CTh páteř